Loading...


    
На главную страницу сайта


Выбрать город
Выберите категорию

Прокуратура Криму обіцяє підготовку нових позовів України проти РФПрокуратура АР Крим і надалі готуватиме інформацію для підготовки позовів проти Російської Федерації.
Як передає Укрінформ, про це відомство заявило у Фейсбуці.

"Прокуратура автономії й надалі готова надавати свої матеріали для підготовки міждержавних позовів та співпрацювати з Міністерством юстиції України, Міністерством закордонних справ України / MFA of Ukraine та іншими центральними органами виконавчої влади для захисту порушених державою-окупантом прав громадян України в Криму", - наголошується у повідомленні.

Справа стосується тверджень України про систематичні порушення Європейської конвенції про права людини Росією в окупованому Криму.

Зокрема, Україна просить визнати, що Росія порушує статті конвенції: про право на життя; про заборону катування; про право на свободу та особисту недоторканість; про право на справедливий суд; про право на повагу до приватного і сімейного життя; про право на свободу думки, совісті і релігії, про право на свободу зібрань та об’єднання.

16 березня 2014 року на окупованому півострові Росія провела так званий референдум щодо статусу Криму, а вже через два дні, 18 березня 2014 року, в Кремлі відбулось підписання так званого Договору про прийняття Республіки Крим до складу Російської Федерації.

Більшість країн-членів ООН та інші міжнародні організації визнали інсценований окупантами фальсифікований кримський референдум нелегітимним.

14.01.2021
Просмотров: 143

Ключевые слова (meta)


Фото-объявления

ПолиэтиленЄ приміщення в оренду,   під ваш бізнес,Помощь мага Сергея Кобзаря в Днепре.Топперы в ассортименте.

Всего 315089 объявлений
Сегодня добавили 67 объявлений
https://berudo.net/ ©2021 Все права защищены. Все логотипы и торговые марки на данном сайте являются собственностью их владельцев.
Использование данного сайта означает принятие условий Пользовательского соглашенияРейтинг лучших досок объявлений .